Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crna bluza
Crna bluza

Crna bluza

200 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: crna

1
0

Crna bluza pol svecena so kratki rakavi i polugoli ramena

Додадено: 17.12.2012 Прегледи: 296

LiljanaMatevska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0