Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко Se prodava bela kratka bunda
Se prodava bela kratka bunda
Se prodava bela kratka bunda Se prodava bela kratka bunda Se prodava bela kratka bunda

Se prodava bela kratka bunda

3000 МКД

Големина: XL

Бренд: qryz

Град: Скопје

Материјали: krzno

Ознаки: cela

3
0

Se prodava bela kratka bunda so krzno od bel zajak,mnogu malku koristena.Kupena os Piramida. Cena od 3000mkd

Додадено: 18.12.2012 Прегледи: 1505

Mimigos

7
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

84