Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сукња Esprit
Сукња Esprit

Сукња Esprit

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: сукња

0
0

Сукња Esprit купена во Германија носена неколку пати но одлично сочувана,Величина на нејзе пишува 38/40 но сепак повелете димензии должина 81cm ширина струк од раб до раб 37cm плус има дополнително да си ја прилагодите во струкот

Додадено: 14.4.2018 Прегледи: 83

Srculence

327
0

Членот го следат

460

Членот ги следи

17