Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани свечен фустан
свечен фустан
свечен фустан свечен фустан

свечен фустан

2000 МКД

Град: Скопје

Материјали: сатен и тул

Ознаки: свечен

2
0

продавам фустан шиен по мерка меѓутоа одговара на величина М . Облечен е само да се проба, не е носен ниеднаш.

Додадено: 21.4.2018 Прегледи: 212

Monicka12

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0