Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Svecen fustan so etiketa
Svecen fustan so etiketa
Svecen fustan so etiketa Svecen fustan so etiketa Svecen fustan so etiketa

Svecen fustan so etiketa

700 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: fustan srebren nov svetlucav

6
0

Nov so etiketa fustan Svecen,srebran,rastegliv pripien na telo dolzina 1m-doaga pod koleno M/L-38/40 Bez Razmeni

Додадено: 23.4.2018 Прегледи: 192

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

121

Членот ги следи

3