Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани besplatna analiza na kozha
besplatna analiza na kozha
besplatna analiza na kozha

besplatna analiza na kozha

1 МКД

Бренд: oriflamee

Град: Битола

Материјали: ..

Ознаки: .. dgdfg

1
0

БЕСПЛАТНА анализа на кожа со софистициран АПИ апарат кој мери: -влажност, хидратација -меланин, -пори, -акни -брчки -чуствителност -себум Термините се ограничени- на пола час, со чисто лице ! После секој третман имате можност да ја испробате на своја кожа соодветната колекција за вашето лице!

Додадено: 25.4.2018 Прегледи: 99

mimibt

11
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

40