Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Наметка
Наметка

Наметка

200 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: синтетика

Ознаки: црна наметка

2
0

Црна наметка, од тенок материјал. Носена само еднаш

Додадено: 27.4.2012 Прегледи: 1052

arriss

1
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

5