Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Palto so animal print
Palto so animal print Palto so animal print Palto so animal print Palto so animal print

Palto so animal print

500 МКД

Големина: 40

Бренд: thomsen

Град: Скопје

Материјали: mek teksas, likra

Ознаки: palto, kratko, 38-40

3
0

Skroz novo kratko paltence so dezen animal print, nalik teksas so likra. Ne pisuva velicina no spored mene odgovara na br.40 pa i na 42

Додадено: 28.4.2018 Прегледи: 152

IrenaJordanova

11
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

15