Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bordo plish maicka
Bordo plish maicka Bordo plish maicka Bordo plish maicka

Bordo plish maicka

250 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: plish

Ознаки: maicka bordo plish

4
0

Bodo plish maicka so nezno srebreni shari izvezeni niz nea, so tenki preramki odgovara na br S

Додадено: 1.5.2018 Прегледи: 123

anajovanoska

22
1

Членот го следат

56

Членот ги следи

12