Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Palto NOVO
Palto NOVO Palto NOVO

Palto NOVO

300 МКД

Големина: 38

Град: Куманово

Материјали: pamuk strec

Ознаки: palto

2
0

Памучно -стреч палто со два реда копчиња кои се како украс. Палтото не се закопчува. Број 36, но може и 38 бидејќи има и стреч..

Додадено: 3.5.2018 Прегледи: 91

golemamecka

68
1

Членот го следат

52

Членот ги следи

27