Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ново S/M
Ново S/M Ново S/M Ново S/M Ново S/M Ново S/M

Ново S/M

250 МКД

Големина: 37

Град: Прилеп

Материјали: памук

Ознаки: тегет

0
0

Ново неносено-го купив оттука ама за мене ептен мало, преубаво е квалитетен растеглив и пријатен материјал димензии гради-30-40 струк-36-38 должина-90

Додадено: 10.5.2018 Прегледи: 67

VioletaN

54
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

2