Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan m
Fustan m Fustan m Fustan m

Fustan m

1 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: neznam

1
0

Pred se bojata na ovoj fustan ne e vaka crvena tuku e poveke na nezno mat crveno Na preklop.so patent Gradi 45 sm Struk 40 sm Dolzina od gorw do dole 80 sm

Додадено: 15.5.2018 Прегледи: 68

02vikinate

37
0

Членот го следат

63

Членот ги следи

87