Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Широки Летни панталони
Летни панталони
Летни панталони Летни панталони Летни панталони

Летни панталони

250 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: вискоза памук

Ознаки: панталони шалвари риги

10
0

Лесни панталони на риги, бело-кафе боја.

Додадено: 20.5.2018 Прегледи: 289

AKalin

1
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1