Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Долна облека НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња
НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња
НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња

НОВ сет од 5 🌼'Baby club'🌼 бодиња

500 МКД

Бренд: baby club, c&a

Град: Скопје

Материјали: 100%pamuk

Ознаки: belo novorodence novo bodi

8
0

Нови 'Baby club' бодиња на краток ракав. Одличен квалитет, германски бренд. Има и женски и машки моделчиња, за бебе од 0 до 12 месеци. Броеви: 56, 68, 74 и 80 Цената е за цело пакување од 5 парчиња. Цената е фиксна.

Додадено: 20.5.2018 Прегледи: 495

Sonceee2

29
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

1