Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Со принтови , Туника Туника Miss Selfridges, НОВО
Туника Miss Selfridges, НОВО
Туника Miss Selfridges, НОВО Туника Miss Selfridges, НОВО

Туника Miss Selfridges, НОВО

2200 МКД

Град: Скопје

Материјали: свилен жоржет

Ознаки: miss selfridges свечено

15
0

Плисирана Свечена Туника Изработена од Свилен жоржет со сребрен принт Miss Selfridges Броеви: С, М, Л

Додадено: 23.12.2012 Прегледи: 2386

kupiMARKA

0
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

1