Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Спортско Зимска јакна со вистински педуви
Зимска јакна со вистински педуви
Зимска јакна со вистински педуви Зимска јакна со вистински педуви Зимска јакна со вистински педуви Зимска јакна со вистински педуви

Зимска јакна со вистински педуви

1500 МКД

Големина: 42

Бренд: fiorella rubino

Град: Скопје

Материјали: пердуви

Ознаки: пердуви зимска јакна

3
0

Топла и удобна елегантна женска јакна од вистински педруви во светло беж-сива боја, струкирана со еластичен каиш

Додадено: 22.5.2018 Прегледи: 397

LjiljanaKojic

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0