Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летно фустанче S/M
Летно фустанче S/M Летно фустанче S/M Летно фустанче S/M Летно фустанче S/M Летно фустанче S/M

Летно фустанче S/M

250 МКД

Големина: M

Бренд: ***

Град: Битола

Материјали: ***

Ознаки: летно бело фустанче фустан

1
0

Бело летно фустанче, со мрежичка и плави детали. Одговара за S/M големина. До над колена. *Со секој купен производ следува поклон! **Не правам размена!

Додадено: 24.5.2018 Прегледи: 44

Creativa

4
1

Членот го следат

11

Членот ги следи

2