Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан ПОДАРУВАМ ФУСТАН ЗА СВЕЧЕНА ПРИГОДА
ПОДАРУВАМ ФУСТАН ЗА СВЕЧЕНА ПРИГОДА
ПОДАРУВАМ ФУСТАН ЗА СВЕЧЕНА ПРИГОДА ПОДАРУВАМ ФУСТАН ЗА СВЕЧЕНА ПРИГОДА

ПОДАРУВАМ ФУСТАН ЗА СВЕЧЕНА ПРИГОДА

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: синтетика памук жоржет

Ознаки: подарувам фустан

7
0

Подарувам скроз ново фустанче за полуматурантка или за некое девојче што не може да си приушти облека за некоја свечена прилика. Фустанчето е големина некаде S-М, скроз е ново, купено од Хрватска, со етикета и цена на него и сакам да го подарам на некого кој не може да си дозволи да си купи нешто вакво

Додадено: 24.5.2018 Прегледи: 285

Peperutkaxx

18
2

Членот го следат

35

Членот ги следи

18