Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште Долго Здолниште намаление
Здолниште намаление
Здолниште намаление Здолниште намаление Здолниште намаление

Здолниште намаление

250 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: ластик растеглив

Ознаки: здолниште

3
0

Здолниште како ново носено еднаш на свадба само.Величини Ѕ и М бидејќи има ластик.

Додадено: 29.5.2018 Прегледи: 221

IsidoraSokolova

28
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

25