Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara fustan
Zara fustan Zara fustan

Zara fustan

1200 МКД

Големина: S

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

18
0

Novo so etiketa e . preubav materijal ne se guzva. Bez razmeni. Odgovara na s ili xs velicina. Kupen 2590

Додадено: 29.5.2018 Прегледи: 505

jasonstatham

44
3

Членот го следат

152

Членот ги следи

0