Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустанче
Фустанче Фустанче

Фустанче

200 МКД

Големина: S

Град: Прилеп

Материјали: лелеав

Ознаки: сино

0
0

Женствен едноставен фустан од ептен нежен летен леелеав материјал прекрасна боја

Додадено: 29.5.2018 Прегледи: 76

VioletaS

211
0

Членот го следат

120

Членот ги следи

7