Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако
Сако Сако

Сако

500 МКД

Големина: 38

Бренд: окитекс

Град: Скопје

Материјали: лен памук

Ознаки: сако

2
0

Преубаво сако,со скриени копчиња,носено многу малку.Материјалот е многу пријатен,а моделот интересен.Бојата е крем/златна. Цена фиксна Без размени

Додадено: 30.5.2018 Прегледи: 140

RebeccA123

33
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

0