Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Елегантен фустан
Елегантен фустан
Елегантен фустан

Елегантен фустан

600 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: сатен

Ознаки: елегантен фустан

16
0

Елегантен фустан. Фустанот не е од тука, купен е од странство.

Додадено: 28.4.2012 Прегледи: 3102

Merlin

2
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

50