Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Невестински фустан
Невестински фустан
Невестински фустан Невестински фустан Невестински фустан Невестински фустан Невестински фустан

Невестински фустан

40000 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: чипка

Ознаки: fustan nevestinski vencanica

2
0

Продавам невестински фустан, гратис вел и штикли. Величина 38, на чипката извезени се бисери и сваровски кристали.

Додадено: 5.6.2018 Прегледи: 1059

marinna

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0