Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет
Комплет

Комплет

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: шорцеви маица

0
0

Летен комплет шорцеви и маица.Шорцевите од прилика L должина 49cm,ширина мерени од раб до раб 46cm.Купени во Геманија.Маица малце носена ,од прилика бидејќи е растеглива горе а доле паѓа слободно може од М/XL должина 57cm,се врзува горе со врвчиња.

Додадено: 5.6.2018 Прегледи: 65

Srculence

327
0

Членот го следат

460

Членот ги следи

17