Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Petrolej kosula
Petrolej kosula Petrolej kosula

Petrolej kosula

400 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: pamuk elestin

Ознаки: petrolej sporstka kosula

1
0

Ubava sporstka kosula Petrolej boja 3/4 rakav rastegliva sirina na ramenici 40cm

Додадено: 6.6.2018 Прегледи: 40

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

121

Членот ги следи

3