Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Sister Point rasteglivi
Sister Point rasteglivi
Sister Point rasteglivi Sister Point rasteglivi

Sister Point rasteglivi

250 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: pamuk elestin

Ознаки: temno sivi pantoloni sportski letni

0
0

temno sivi sportski model pantoloni rasteglivi struk 38cm kolk 48cm nogavica vnatresno 65cm

Додадено: 6.6.2018 Прегледи: 30

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

121

Членот ги следи

3