Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони RAPHAELA extra pantoloni
RAPHAELA extra pantoloni
RAPHAELA extra pantoloni RAPHAELA extra pantoloni RAPHAELA extra pantoloni

RAPHAELA extra pantoloni

300 МКД

Големина: 42

Град: Скопје

Материјали: pamuk volna

Ознаки: temno sivi klasicni

0
0

Extra kvalitetni pantoloni visoj struk sirina na struk 40cm kolkovi 50cm nogavica vnatresno 66cm

Додадено: 6.6.2018 Прегледи: 39

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

121

Членот ги следи

3