Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maicka
Maicka Maicka Maicka

Maicka

ПРОДАДЕНО

Големина: 36

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: bezrakavi maicka bela letna

2
0

Moderna pamucna maicka bez rakavi vo forma na rolk kaj vratot no tenka i udobna za letno vreme.

Додадено: 7.6.2018 Прегледи: 101

Prettygirl1004

2
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

25