Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан Тегетно чипкано фустанче
Тегетно чипкано фустанче
Тегетно чипкано фустанче Тегетно чипкано фустанче Тегетно чипкано фустанче

Тегетно чипкано фустанче

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: чипка

Ознаки: тегет

5
0

Тегетно фустанче со квалитетна цврста чипка. Одлично сочувано, одговара на М големина

Додадено: 12.6.2018 Прегледи: 235

LILIT11

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

16