Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sukna
Sukna Sukna Sukna

Sukna

300 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: zara sukna letna cipka

2
0

Prodavam cipkana suknicka mnogu stosna so postava taka sto ne se prozira. Malku nosena golemina M sovrsena za na plaza.

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 67

Prettygirl1004

2
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

25