Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Ново летно фустанче
Ново летно фустанче
Ново летно фустанче Ново летно фустанче Ново летно фустанче Ново летно фустанче

Ново летно фустанче

300 МКД

Големина: M

Град: Прилеп

Материјали: памук

Ознаки: ново

2
0

Поставено летно фустанче од памучен булде материјал, пријатен за летен период на прерамки со страничен патент. Димензии под гради 40, должина без препрамки 98.

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 86

VioletaN

54
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

2