Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули намалена на 450*** летна кошулка
намалена на 450*** летна кошулка
намалена на 450*** летна кошулка намалена на 450*** летна кошулка намалена на 450*** летна кошулка

намалена на 450*** летна кошулка

650 МКД

Големина: L

Бренд: ada gatti

Град: Скопје

Материјали: pamuk viskoza

Ознаки: novo letno

1
0

ново совршено летно кошулче од Ада Гати

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 247

MeriKicovska

21
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

8