Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустани
Фустани Фустани

Фустани

500 МКД

Големина: 34

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: #dress #sexy

2
0

Црвен комбилизон со долги ракави и гол грб, стандардна величина -500 ден. Бело летно фустанче, број С/М -500 ден. Размена не.

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 97

IvanaTr

1
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2