Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште Долго Nova crna suknja M/L*Razmena
Nova crna suknja M/L*Razmena
Nova crna suknja M/L*Razmena Nova crna suknja M/L*Razmena

Nova crna suknja M/L*Razmena

599 МКД

Бренд: eu

Град: Кочани

Материјали: poliester

Ознаки: suknja m/l crna nova

0
0

Nova crna suknja M/L**Razmena 650den. Sirina na polovina do 42cm. Dolzina 89cm. So visoki slicovi vo dolzina od 34cm.

Додадено: 17.6.2018 Прегледи: 86

garderoba5

180
0

Членот го следат

124

Членот ги следи

84