Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Top
Top Top

Top

350 МКД

Големина: 36

Бренд: asos

Град: Скопје

Материјали: drugo

Ознаки: top zolto leten

0
0

Maicka od asos kupena broj 36. I odgovara na 36 ne e nosena bidejki mi e mala. Stosna za letno vreme letna zolta boja so dva karnera. Go kupiv 15€.

Додадено: 18.6.2018 Прегледи: 261

Prettygirl1004

2
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

25