Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Панталони
Панталони

Панталони

220 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

Нови машки панталони со странични џебови боја црна-тегет на нив нема величина од прилика М/L.Должина 100cm,ширина мерено од раб до раб 47cm.

Додадено: 21.6.2018 Прегледи: 109

Srculence

327
0

Членот го следат

461

Членот ги следи

17