Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан Фустан кафен како нов
Фустан кафен како нов
Фустан кафен како нов Фустан кафен како нов

Фустан кафен како нов

400 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: кафенфустан

Ознаки: летен

4
0

Фустанчето го носам на сликата да покажам како стои.Убав лесен материјал, купено 1000ка јас го давам за 400.Квалитетен е, стои елегантно прилепен за телото.

Додадено: 23.6.2018 Прегледи: 171

IsidoraSokolova

29
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

25