Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi letni pantaloni
Novi letni pantaloni Novi letni pantaloni Novi letni pantaloni

Novi letni pantaloni

500 МКД

Големина: 38

Бренд: ..

Град: Штип

Материјали: ..

Ознаки: ..

0
0

Novi, nenoseni pantaloni. Tenki, pamuk I likra, rasteglivi so lastik na strukot. Teget boja, vel moze M ili L.

Додадено: 24.6.2018 Прегледи: 95

Brankica981

58
0

Членот го следат

56

Членот ги следи

109