Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нов костим за капење
Нов костим за капење Нов костим за капење

Нов костим за капење

500 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: дсад

Ознаки: костим летен капење цветен купаќ

14
0

Нов костим за капење. Едноделен, полу-танга и многу квалитетен. Купен е 700 денари но го продавам бидејќи ми е мал. За повеќе информации контактирајте ме.

Додадено: 24.6.2018 Прегледи: 394

Makence

5
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0