Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Морнарско болеро
Морнарско болеро
Морнарско болеро

Морнарско болеро

Размени

Бренд: ..

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

Морнарско болеро во тегет-бели риги. Носено еднаш. Број Ѕ.Барам размена

Додадено: 30.6.2018 Прегледи: 87

anna888

11
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

11