Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NAMALENO berska palto
NAMALENO berska palto NAMALENO berska palto NAMALENO berska palto NAMALENO berska palto

NAMALENO berska palto

500 МКД

Големина: S

Бренд: bershka

Град: Кочани

Материјали: sprimki

Ознаки: sprinki glitter sparkle

1
0

Palto od Bershka celoto od sprinki bja crna noseno kratko nekolku pati, zachuvano mozhe ushte dolgo da se nosi plateno 4pati poskapo so 3/4 rakavi i dupli patenti 2 Na nego pishuva velichina M odgovara i za S

Додадено: 2.7.2018 Прегледи: 137

Colombianaa

61
1

Членот го следат

62

Членот ги следи

0