Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црни панталони
Црни панталони Црни панталони

Црни панталони

200 МКД

Големина: 36

Бренд: happening

Град: Куманово

Материјали: 96% памук, 4% ликра

Ознаки: носени

0
0

Црни Happening панталони, величина 36. Идеални за летно време. Носени.

Додадено: 6.7.2018 Прегледи: 64

Adrijanaaa

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

10