Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули ХиМ кошула голем број 42
ХиМ кошула голем број 42
ХиМ кошула голем број 42 ХиМ кошула голем број 42 ХиМ кошула голем број 42 ХиМ кошула голем број 42 ХиМ кошула голем број 42

ХиМ кошула голем број 42

250 МКД

Големина: 42

Бренд: хим

Град: Скопје

Материјали: прикажани

Ознаки: шампањ

5
0

Преубава едноставно. Лесна летна кошулка или блузичка на ХиМ оригинал брендот. Состојба како сега да е купена. Поставена со свиленкав материјал. Бојата е заматена бела или шампањ и е точкаста. Убав в израз напред ластик под градите и копчиња кои се распетлуваат до долу. Не е за размена. Цената е фиксна

Додадено: 9.7.2018 Прегледи: 244

филипче

115
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

0