Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште Мини Две мини здолништа
Две мини здолништа
Две мини здолништа Две мини здолништа Две мини здолништа Две мини здолништа

Две мини здолништа

300 МКД

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: непознато

Ознаки: непознато

0
0

Две мини здолништа од Terranova, многу малку користени, сосема сочувани...розевото е големина М, а жолтото е големина L...Ги продавам во комплет.

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 34

Ивана-Иви

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0