Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова-esprit
Нова-esprit Нова-esprit Нова-esprit

Нова-esprit

100 МКД

Големина: M

Бренд: esprit

Град: Прилеп

Материјали: нез

Ознаки: црна

0
0

Ново здолниште, до колена, обем на струк75-76см

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 44

VioletaN

53
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

2