Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан Долг мултиколор летен фустан
Долг мултиколор летен фустан
Долг мултиколор летен фустан Долг мултиколор летен фустан Долг мултиколор летен фустан Долг мултиколор летен фустан

Долг мултиколор летен фустан

300 МКД

Големина: 42

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: најубав

5
0

Нов... На него ги има сите можни бои така што ќе можете да го комбинирате со било која боја на сандали и балетанки. Горниот дел е на ластик па овозможува прилагодување на повеќе величини. Има и прекурамки на врзување кои едноставно можете да ги ставите внатре и да го носите како корсет

Додадено: 14.7.2018 Прегледи: 268

филипче

101
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

5