Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svecen dolg fustan
Svecen dolg fustan Svecen dolg fustan

Svecen dolg fustan

1800 МКД

Големина: 38

Бренд: //

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: ///

11
0

Svecen dolg fustan. Dimenzii: Dolzinata na fustanot e 140 cm, a sirina kaj gradi 42 cm.

Додадено: 19.7.2018 Прегледи: 387

Nayaaa

103
0

Членот го следат

91

Членот ги следи

0