Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан DOCA долг нов фустан XL/ DOCA dolg nov fustan XL
DOCA долг нов фустан XL/ DOCA dolg nov fustan XL
DOCA долг нов фустан XL/ DOCA dolg nov fustan XL DOCA долг нов фустан XL/ DOCA dolg nov fustan XL DOCA долг нов фустан XL/ DOCA dolg nov fustan XL

DOCA долг нов фустан XL/ DOCA dolg nov fustan XL

1200 МКД

Големина: XL

Бренд: doca

Град: Богданци

Материјали: памук

Ознаки: fustan долг летен фустан leten

3
0

Купен пред два дена, необлечен нов фустан ( етикетата не стои поради перење). Мислев дека ќе си го изнаносам, но за жал ми е голем. Материјалот е преубав, мислам дека нема потреба да ги коментирам на DOCA артиклите. Дизајнот може да го видите на последната слика, моделот е пуштен - совршен за летни прошетки, а и за на плажа. Бројот е XL/42. Цената спрема вистинската е симболична.

Додадено: 24.7.2018 Прегледи: 718

SunFlower220288

15
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

61