Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан Waikiki летен фустан М/ Waikiki leten fustan M
Waikiki летен фустан М/ Waikiki leten fustan M
Waikiki летен фустан М/ Waikiki leten fustan M Waikiki летен фустан М/ Waikiki leten fustan M

Waikiki летен фустан М/ Waikiki leten fustan M

500 МКД

Големина: M

Бренд: waikiki

Град: Богданци

Материјали: полиестер

Ознаки: летен цветно фустан

2
0

Цветен фустан од Waikiki, величина М/38. Облечен неколку пати, многу пријатен, со каивче од самиот материјал од кој е направен фустанот. Должина до над колена (за висина 167 цм), не е проѕирен, со постава. Основата е резеда, со ситни розовки цветчиња - ептен е романтичен.

Додадено: 24.7.2018 Прегледи: 242

SunFlower220288

15
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

61